European Disabled Golf Tour 2016 - Italian Disabled Open

Rapallo Itálie
Již tradičního turnaje Italian Disabled Open na hřišti Circolo Golf e Tennis Rapallo se ve dnech 10. až 11. května zúčastnil český reprezentační tým ve složení František Hes, Michal Hošna, Zbyněk Kotek, Jakub Kovařík, Miroslav Lidinský, Tomáš Prouza a Aleš Süsser. Jednalo se o první letošní zahraniční výjezd reprezentace s možností zisku cenných bodů do světového žebříčku v rámci série European Disabled Golf Tour. I přes nepřízeň počasí se na technicky náročném hřišti naši hráči neztratili.

Mezi nejlepší se dokázal ve stablefordové kategorii prosadit Jakub Kovařík, který obsadil druhou pozici se ztrátou jediného bodu na Sebastiana Lorente ze Španělska.

V kategorii na rány A se Zbyněk Kotek umístil na osmém místě, Miroslav Lidinský vybojoval jedenáctou příčku. V kategorii na rány B skončil Aleš Süsser na osmé pozici, následován Tomášem Prouzou na deváté a Františkem Hesem na příčce třinácté.

Celkovým vítězem již šestnáctého ročníku italského šampionátu se stal švédský golfista Joakim Björkman s výsledkem +3 rány.Air Jordan XI 11 Wool