Medailový úspěch české výpravy na Pas-De-Calais Handigolf Open 2018

Aa Saint-Omer Golf Club
Letošní premiérový výjezd na turnaj světového poháru Pas-De-Calais Handigolf Open 2018 do francouzského Aa Saint-Omer Golf Club se našim reprezentantům navzdory náročným klimatickým podmínkám vydařil na jedničku. V kategorii Series 4 a 5 vybojoval Jakub Kovařík vyrovnanými výkony v obou kolech (37 a 38 stablefordových bodů) skvělé druhé místo. V téže kategorii se do první desítky probojoval výborným výkonem také Michal Hošna a obsadil pátou pozici, Vlastimil Hebelka skončil jedenáctý. V kategorii stroke play Series 1, 2 a 3 se jediný český zástupce Zbyněk Kotek umístil na pěkné desáté příčce. Pro reprezentačního nováčka Václava Mráze byla účast na turnaji další velkou zkušeností, ze které si domů veze krásnou bramborovou medaili v kategorii series 6. Všem hráčům k jejich výkonům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.