Média o nás

A philosophy for life

Interview prezidenta EDGA Tonyho Bennetta s naším reprezentantem Alešem Süsserem nejen o výzvách a limitech a jejich překračování v sekci EDGA Profiles na www.edgagolf.com.

Otevřít odkaz

Hendikepovaní začínají už na školách

Hendigolfisté vstupují do deváté soutěžní sezóny. Nejen o nich hovořil prezident CZDGA Miroslav Lidinský s Jindřichem Štěpánkem, rozhovor vyšel v dubnovém čísle Hrajeme golf.

Kdyby nebylo golfu, tak už nechodím

Děkujeme Jindřichu Štěpánkovi za portrét dalšího z našich reprezentantů. Tentokrát vyzpovídal Františka Hese a článek vyšel v dubnovém čísle časopisu Golf.
 

Stanislav Jirásek z broumovského GC Grosshof vyhrál finálový turnaj světové série hendikepovaných golfistů v Portugalsku

Regionální zpravodajský server Naše Broumovsko zaznamenal skvělý úspěch českého reprezentanta.

Otevřít odkaz

Mezinárodní mistrovství ČR v golfu hendikepovaných 2017

Videoreportáž z Mezinárodního mistrovství ČR v golfu hendikepovaných, které se odehrálo 7. -8. 10. 2017 v Golf Resortu Česká Lípa. Za skvělé zachycení atmosféry závěrečného domácího turnaje letošní sezóny děkujeme Zuzaně Mazáčové.

Otevřít odkaz

Téma pro hosty Michala Dusíka

Pavel Bambousek a Miroslav Lidinský přijali pozvání od Michala Dusíka do pořadu Téma pro hosty (Na slovíčko).

Otevřít odkaz

Díky golfu jsem se nezbláznil

V červnovém vydání časopisu Golf vyšel článek o našem reprezentantovi Jakubovi Kovaříkovi a rozhovor s prezidentem CZDGA Mirkem Lidinským. Za článek děkujeme Jindřichu Štěpánkovi.

Zuzanka v říši ticha

V listopadovo-prosincovém vydání ForGolfu vyšel článek o naší člence Zuzce Lesse. Za článek děkujeme Daniele Gaudlové, ale především mamince Kateřině Karbanové. Zuzka patří do skupiny sluchově postižených hendigolfistů a my jsme moc rádi, že je součástí našeho týmu. Je to nadějná golfistka a přejeme jí hodně úspěchů.

EDGA Algarve Open 2016, Portugalsko

EDGA Algarve Open byl závěrečným turnajem sezóny 2016.
Ohlédnutí za turnajem, ale také vyhlášením lídrů EDGA žebříčku, kde ve stablefordové kateegorii kraluje reprezentant Jakub Kovařík připravila trenérka reprezentačního týmu Michaela Valášková.

Otevřít odkaz

Stránky