Akce

Slavnostní předání Hyundai H1 od společnosti Hyundai Motor Czech

Vůz Hyundai H1 od společnosti Hyundai Motor Czech aktuálně úspěšně prochází velkou zatěžkávací zkouškou v rámci příprav turnaje světového poháru Czech Disabled Golf Masters 2019, kterého se na konci června zúčastní více než osm desítek nejlepších světových paragolfistů. Krátkým videem se vracíme k slavnostnímu předání vozu, který se již od prvního dne skvěle osvědčil a znamená pro veškeré naše aktivity obrovskou pomoc. Děkujeme.

https://www.youtube.com/watch?v=PRF5_lfq2Q4
 

Turnaj SNAG České Budějovice

V pátek 14. 6. 2019 jsme pro hráče golfové akademie při MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice uspořádali závěrečný turnaj ve SNAG golfu. Hráči pod dohledem trenérů CZDGA předvedli spoustu povedených ran. Gratulujeme všem hráčům a těšíme se na setkání po prázdninách.
 

Golfová akademie Plzeň - předprázdninový turnaj

V úterý 11. 6. 2019 jsme pro děti z golfové akademie při ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Plzni uspořádali předprázdninový turnaj. Vydařil se se vším všudy, dobrá nálada, sluníčko, spousta radosti z povedených ran a nechyběl ani Hole in One!!! Přejeme dětem krásné prázdniny a těšíme se na pokračování naší akademie v září.
 

Sportovní den ZŠ Speciální Starostrašnická

V pátek 7. 6. 2019 jsme rádi přijali pozvání zúčastnit se sportovního dne, který pro své žáky připravila ZŠ Speciální Starostrašnická v Praze. Se školou spolupracujeme v rámci projektu Golf bez bariér a probíhají zde pravidelné tréninky golfové akademie. Razítka jsme rozdávali hned na dvou golfových stanovištích a trefovat míčky se dařilo jak zkušeným hráčům, tak úplným nováčkům. Na závěr krásné akce nás čekalo překvapení od dětí v podobě vlastnoručně vyrobených keramických misek. Moc za krásné dárky děkujeme a těšíme se na pokračování našich tréninků.

Golfová akademie Plzeň - trénink na Darové

Ve středu 22. 5. 2019 jsme spolu s dětmi z golfové akademie při ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Plzni vyměnili plastové hole SNAG za opravdové golfové a vyrazili do golfového resortu Darovanský Dvůr na driving. V první části tréninku jsme procvičili krátkou hru na chipping a putting greenu, v druhé polovině si děti odehrály několik jamek na cvičné akademii. V úplném závěru přišly na řadu dlouhé odpaly z rohožky. Radost ze hry byla veliká a my mnohokrát děkujeme Resortu Darovanský Dvůr za poskytnutí tréninkového zázemí.
 

Seminář golfových pravidel

Zimní přípravu jsme uzavřeli v sobotu 30. 3. 2019 v Golfcentru Čechie celodenním seminářem týkajícím se nových golfových pravidel. Úskalími všemožných situací, s kterými se mohou golfisté na hřišti setkat, nás provedli Michael Jon a Petr Rada, jimž oběma patří velký dík za přípravu obsáhlé prezentace a zodpovězení mnoha desítek dotazů. Nabyté znalosti budou moci hráči prověřit v praxi již příští týden na Klubovém otvíráku v Loreta Golf Pyšely – zahajovacím turnaji CZDGA Golf Tour 2019.
 

Březnové soustředění hráčů CZDGA a turnaj na simulátorech

Praktickou část zimní přípravy jsme završili 16. a 17. března 2019 dvoudenním soustředěním zakončeným turnajem na simulátorech. V sobotu se hráčům opět celý den věnovali trenéři Barbora Vejlupková a Jakub Važanský a na programu byla především příprava na nedělní turnaj. Ten se odehrál na hřišti Pebble Beach Golf Links, které, především svými pobřežními jamkami, postavilo hráče před nejednu výzvu. V kategorii HCP 0-18,4 zvítězil Zbyněk Kotek, kategorii 18,5-36 ovládl Zbyněk Vavrečka a v kategorii 37-54 patří nejlepší skóre Milanu Turkovi.

Soustředění hráčů CZDGA - únor 2019 podruhé

V sobotu 23. 2. 2019 proběhla v golfcentru Čechie další zimní lekce pod vedením trenérů Barbora Vejlupková a Jakub Važanský. Dopolední blok jsme věnovali individuální přípravě a práci na technice švihu, odpoledne hráči na simulátorech odehráli kompletní hřiště v rámci přípravy na turnaj, který nás čeká na závěr zimní přípravy v polovině března. Děkujeme našim milým trenérům za celodenní péči a golfcentru Čechie za skvělé tréninkové zázemí.
 

Soustředění hráčů CZDGA – únor 2019

K pokračování naší zimní přípravy jsme se sešli v sobotu 16. 2. 2019 v golfcentru Hotel Čechie a díky příznivému počasí využili k práci na vylepšování golfové hry nejen vnitřní ale i venkovní plochy. Celý den se nám opět věnovali trenéři Barbora Vejlupková a Jakub Važanský, kterým patří velké poděkování, stejně jako tréninkovému centru Čechie za veškerou podporu. Těšíme se na další lekci v příštím týdnu.
 

Stránky