Akce

Paragolf na Subterra Open Weekend

O víkendu 28.-29. 9. 2019 proběhl v Doksech zážitkový víkend s Cestou za snem „Subterra Open Weekend“ plný inspirativního programu pro zdravé i handicapované. Patronem jednoho z tematických okruhů se stal Pavel Bambousek a spolu se Zbyňkem Kotkem představili paragolf více než 450 účastníkům celé akce, kteří s velkým zájmem tento sport vyzkoušeli a předvedli skvělé výkony. Velmi nás těší, že jsme mohli být součástí této akce.
 

Golfové dopoledne a VZPoura úrazům v ZŠ Telnice

Ve čtvrtek 27.6.2019 se tým CZDGA vypravil do ZŠ Telnice, kde se konal sportovní den spojený s akcí VZPoura úrazům. Tento projekt je zaměřen na prevenci úrazů u dětí a mladistvých a v jeho týmu ambasadorů je zapojen i reprezentant v paragolfu Pavel Bambousek. Po přednášce se žáci přesunuli na hřiště, kde pro ně bylo připraveno sedm stanovišť SNAG golfu, na nichž nejprve pod vedením lektorů CZDGA potrénovali všechny druhy úderů a na závěr si zasoutěžili v patování, střelbě na terč a odpalování na stanovený cíl.

Golfový den s CZDGA - Mníšek pod Brdy

V pondělí 24. 6. 2019 jsme pro žáky speciální školy pro děti s postižením v Mníšku pod Brdy připravili dopoledne plné golfu. Děti si vyzkoušely všechny základní golfové údery a díky SNAG systému, který je navržen tak, aby začínajícím pomáhal dosáhnout úspěchu co nejsnáze, se mohly radovat z mnoha zasažených terčů.
 

Slavnostní předání Hyundai H1 od společnosti Hyundai Motor Czech

Vůz Hyundai H1 od společnosti Hyundai Motor Czech aktuálně úspěšně prochází velkou zatěžkávací zkouškou v rámci příprav turnaje světového poháru Czech Disabled Golf Masters 2019, kterého se na konci června zúčastní více než osm desítek nejlepších světových paragolfistů. Krátkým videem se vracíme k slavnostnímu předání vozu, který se již od prvního dne skvěle osvědčil a znamená pro veškeré naše aktivity obrovskou pomoc. Děkujeme.

https://www.youtube.com/watch?v=PRF5_lfq2Q4
 

Turnaj SNAG České Budějovice

V pátek 14. 6. 2019 jsme pro hráče golfové akademie při MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice uspořádali závěrečný turnaj ve SNAG golfu. Hráči pod dohledem trenérů CZDGA předvedli spoustu povedených ran. Gratulujeme všem hráčům a těšíme se na setkání po prázdninách.
 

Golfová akademie Plzeň - předprázdninový turnaj

V úterý 11. 6. 2019 jsme pro děti z golfové akademie při ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Plzni uspořádali předprázdninový turnaj. Vydařil se se vším všudy, dobrá nálada, sluníčko, spousta radosti z povedených ran a nechyběl ani Hole in One!!! Přejeme dětem krásné prázdniny a těšíme se na pokračování naší akademie v září.
 

Sportovní den ZŠ Speciální Starostrašnická

V pátek 7. 6. 2019 jsme rádi přijali pozvání zúčastnit se sportovního dne, který pro své žáky připravila ZŠ Speciální Starostrašnická v Praze. Se školou spolupracujeme v rámci projektu Golf bez bariér a probíhají zde pravidelné tréninky golfové akademie. Razítka jsme rozdávali hned na dvou golfových stanovištích a trefovat míčky se dařilo jak zkušeným hráčům, tak úplným nováčkům. Na závěr krásné akce nás čekalo překvapení od dětí v podobě vlastnoručně vyrobených keramických misek. Moc za krásné dárky děkujeme a těšíme se na pokračování našich tréninků.

Golfová akademie Plzeň - trénink na Darové

Ve středu 22. 5. 2019 jsme spolu s dětmi z golfové akademie při ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Plzni vyměnili plastové hole SNAG za opravdové golfové a vyrazili do golfového resortu Darovanský Dvůr na driving. V první části tréninku jsme procvičili krátkou hru na chipping a putting greenu, v druhé polovině si děti odehrály několik jamek na cvičné akademii. V úplném závěru přišly na řadu dlouhé odpaly z rohožky. Radost ze hry byla veliká a my mnohokrát děkujeme Resortu Darovanský Dvůr za poskytnutí tréninkového zázemí.
 

Stránky