CZDGA Golf Tour 2018 - Darovanský dvůr

Golf resort Darovanský dvůr
V neděli 6.5.2018 zavítala CZDGA Golf Tour do Resortu Darovanský Dvůr. V rámci projektu Golf bez bariér se na start postavily téměř čtyři desítky hráčů – paragolfistů, rodinných příslušníků, partnerů i podporovatelů. Slunečné počasí s příjemným větrem podpořilo kvalitní výkony všech účastníků a medailové úspěchy neminuly ani paragolfisty. S herní kombinací Svatá Anna / Jezírka se v elitní kategorii z paragolfistů nejlépe popasoval Zbyněk Kotek a obsadil druhé místo. V kategorii HCP 18,5 – 36 obsadil třetí místo Jakub Kovařík, který zároveň zvítězil i v soutěži Longest drive. V druhé vložené soutěži Nearest to the Pin se nejblíže vlajce přiblížil Aleš Susser, který využil dokonalé znalosti greenu na domácím hřišti. V kategorii HCP 37-54 s převahou zvítězila talentovaná juniorka Anička Voláková a dle ohlasů spoluhráčů bude zanedlouho útočit na přední příčky i v kategorii vyšší. Další z našich golfových talentů Václav Mráz navázal na úspěch z předchozího turnaje CZDGA Golf Tour na Loretě a obsadil druhou příčku.
V letošním roce se premiérově do CZDGA Golf Tour zapojili i členové Rotary Česká a Slovenská republika. Děkujeme za jejich podporu, stejně jako všem našim dlouholetým i novým partnerům. Velmi si veškeré pomoci vážíme. Naše poděkování patří též golfovému resortu Darovanský dvůr.
Krásnou tečkou za celým dnem se stalo předání golfového vozíku našemu novému členovi Jiřímu Veselému, který se díky projektu Golf bez bariér po 20 letech vrací k milovanému golfu a odehrál si zde svůj první turnaj v „novém životě“.