Média o nás

Sportovní den Paralympijské výzvy

Reportáž ze Sportovního dne Paralympijské výzvy v Českém Krumlově, jehož se spolu s týmem ČPV zúčastnil i reprezentant CZDGA Zbyněk Kotek, byla odvysílána v nejnovějším díle Paralympijského magazínu na ČT Sport. Shlédnout ji můžete na níže uvedeném odkaze v čase 09:59 a mimo jiné se dozvíte, co se dětem na golfu, který si v rámci této akce mohly vyzkoušet, líbilo nejvíce.

 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Golf Masters 2022

Za skvělé zachycení momentů letošního ročníku Czech Disabled Golf Masters děkujeme Zuzaně Mazačové.
 

Otevřít odkaz

Prestige life style 2021/2

V aktuálním vydání časopisu ePRESTIGE life style 2021/2 najdete na str. 38-41 reportáž z obou turnajů světového poháru paragolfistů, které se v letošním roce odehrály v ČR. Prvním je červnový Czech Disabled Golf Masters 2021 v Golf Resort Black Bridge, druhým srpnový Czech Disabled Open 2021 v Golf Resort Česká Lípa.
 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Golf Masters 2021

Golf Resort Black Bridge se stal ve dnech 29.6.-1.7. 2021 dějištěm jubilejního desátého ročníku turnaje světového poháru v golfu hendikepovaných Czech Disabled Golf Masters 2021. Na startovní listině se objevilo 56 hráčů z 8 zemí, kteří bojovali o body do světového žebříčku WR4GD. Připomeňte si s námi skvělou atmosféru turnaje díky videu Zuzky Mazačové, které opět děkujeme za jeho úžasné zpracování.

Otevřít odkaz

Historický úspěch českého paragolfu - prvenství ve světovém žebříčku hendikepovaných golfistů

Rozhovor České televize s Jiřím Jandou u příležitosti jeho fantastického úspěchu – prvenství ve světovém žebříčku hendikepovaných golfistů.

Druhý rozhovor zde:
https://youtu.be/qn5qKdHLm_U

 

Otevřít odkaz

Paragolfisté: Drastická sezona

Poslední vydání Golfových novin v aktuálním roce přináší na třetí straně článek hodnotící letošní sezónu paragolfistů poznamenanou pandemií.
 

Otevřít odkaz

Prestige life style 2020/1

Reportáž z Mezinárodního Mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných (Czech Disabled Open 2020), které proběhlo ve dnech 28. - 30.8. 2020 v Golf Resort Česká Lípa, vychází v předvánočním internetovém vydání časopisu PRESTIGE life style (str.31).
 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Open 2020

Golf resort Česká Lípa hostil ve dnech 28.-30. 8. 2020 jubilejní desátý ročník Mezinárodního mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných (Czech Disabled Open 2020). Za krásné záběry, díky nimž si můžeme skvělé zážitky z turnajových dní připomenout, děkujeme Zuzaně Mazačové.

Otevřít odkaz

Sport v regionech: Golf pro Paraple

Reportáž z desátého ročníku charitativního golfového turnaje, který se konal ve dnech 13. a 14. 8. 2020 na golfovém hřišti Cihelny Golf & Wellness Resort Karlovy Vary. Zúčastnilo se celkem 92 hráčů, mezi kterými bylo i 17 paragolfistů z České golfové asociace hendikepovaných.
 

Otevřít odkaz

Sestřičkám jsem slíbil, že si zahrajeme golf

Další ze série portrétů paragolfistů vychází v časopise Golf 06/2020. S Lubošem Žovincem o jeho návratu ke golfu hovořil Jindřich Štěpánek, děkujeme.
 

Stránky