Akce

Zimní soustředění - únor 2020

Ani v únoru jsme v naší zimní přípravě nepolevili a o víkendu 22.-23. 2. 2020 se opět sešli s trenéry Barborou Vejlupkovou a Jakubem Važanským v Golfcentru Hotelu Čechie. Po oba dny jsme pokračovali v ladění formy na nadcházející sezónu, v sobotu odpoledne jsme díky teplému počasí mohli využít i venkovní odpaliště. V neděli mezi nás premiérově zavítala Lucie a vyzkoušela hru z paragolferu. Oběma trenérům i Golfcentru Čechie děkujeme za veškerou podporu a těšíme se na poslední soustředění této zimy, které nás čeká v půli března.

Zimní soustředění - leden 2020

O víkendu 25.-26. 1. 2020 jsme se poprvé v novém roce sešli v Golfcentru Hotelu Čechie v Praze k dalšímu společnému tréninku. Po oba dny se hráčům věnoval trenér Jakub Važanský, kterému patří velký dík za veškerou péči a cenné rady. Dopoledne hráči procvičili dlouhou i krátkou hru, největší nadšenci dokonce zamířili i na driving venkovní, odpoledne pak poměřili síly na hřištích na simulátorech. Děkujeme Golfcentru Čechie za poskytnuté zázemí pro naše tréninky a těšíme se na setkání únorové.

Večer českého golfu 2019

Nejlepší čeští golfisté roku 2019 byli oceněni během slavnostního Večera českého golfu, jehož 24. ročník proběhl v neděli 15. 12. 2019 ve Slovanském domě. Výroční cenu České golfové asociace hendikepovaných si odnesl tým ve složení Stanislav Jirásek, Zbyněk Kotek, Jakub Kovařík, Václav Mráz, který se svým červnovým vítězstvím na European Nations Cup ve Španělsku postaral o největší mezinárodní úspěch letošní sezóny. GRATULUJEME! 

Záznam z předání ceny zde:
https://youtu.be/nrj1StVFW_0

Turnaj na simulátorech + soustředění prosinec 2019

O víkendu 14.-15.12.2019 jsme zakončili letošní soutěžní sezónu, a zároveň si připomněli blížící se 10. výročí založení CZDGA, turnajem na simulátorech a dvoudenním soustředěním v Golf Centru Hotelu Čechie v Praze. Trenéři Barbora Vejlupková a Jakub Važanský opět poskytli hráčům řadu cenných rad, které mnozí využili hned při turnajovém klání. Nejlépe z něj vyšel a pohár za první místo si odnesl Lukáš Šnobl, druhý skončil Tomáš Prouza, třetí místo vybojoval Ivan Strakoš.

Golfová akademie České Budějovice – předvánoční turnaj

V pátek 6.12.2019 jsme pro hráče golfové akademie při MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice uspořádali předvánoční turnaj ve SNAG golfu. Malí golfisté si turnaj moc užili a za podpory trenérů CZDGA předvedli, jak se neustále zlepšují. Gratulujeme všem hráčům k jejich krásným výkonům.
 Nike Sneakers

Golfová akademie Neratovice

Těší nás, že díky projektu Golf bez bariér mohla zahájit činnost další z golfových akademií, tentokrát při Základní škole a Praktické škole Neratovice. První lekce mají noví golfisté již za sebou a my jim přejeme hodně radosti ze hry.
 Kids Fashion

Zimní soustředění - listopad 2019

S poklesem venkovních teplot jsme se opět přesunuli k naší tradiční zimní přípravě v Golfcentru Hotelu Čechie v Praze. První tréninky proběhly o víkendu 23.-24. 11. 2019 a hráči spolu s trenéry Barborou Vejlupkovou a Jakubem Važanským zhodnotili uplynulou sezónu a začali pracovat na dalším zlepšení krátké i dlouhé hry. Děkujeme oběma za celodenní péči, stejně jako Golfcentru Hotelu Čechie za možnost využívání tréninkových prostor, a těšíme se na lekce příští.
 Nike Magista Obra Low

Paragolf na Subterra Open Weekend

O víkendu 28.-29. 9. 2019 proběhl v Doksech zážitkový víkend s Cestou za snem „Subterra Open Weekend“ plný inspirativního programu pro zdravé i handicapované. Patronem jednoho z tematických okruhů se stal Pavel Bambousek a spolu se Zbyňkem Kotkem představili paragolf více než 450 účastníkům celé akce, kteří s velkým zájmem tento sport vyzkoušeli a předvedli skvělé výkony. Velmi nás těší, že jsme mohli být součástí této akce.
 Nike

Golf bez bariér - společný trénink

V rámci projektu Golf bez bariér si na partnerském hřišti Loreta Golf Club Pyšely společně zahráli reprezentanti CZDGA Pavel Bambousek a Zbyněk Kotek s čerstvým držitelem zelené karty Jakubem V. Gratulujeme Jakubovi k zisku osvědčení, přejeme mnoho radosti ze hry a těšíme se na další setkání.New Nike Air Huarache Men's Shoes Clearance Price Outlet UK

Golfové dopoledne a VZPoura úrazům v ZŠ Telnice

Ve čtvrtek 27.6.2019 se tým CZDGA vypravil do ZŠ Telnice, kde se konal sportovní den spojený s akcí VZPoura úrazům. Tento projekt je zaměřen na prevenci úrazů u dětí a mladistvých a v jeho týmu ambasadorů je zapojen i reprezentant v paragolfu Pavel Bambousek. Po přednášce se žáci přesunuli na hřiště, kde pro ně bylo připraveno sedm stanovišť SNAG golfu, na nichž nejprve pod vedením lektorů CZDGA potrénovali všechny druhy úderů a na závěr si zasoutěžili v patování, střelbě na terč a odpalování na stanovený cíl.

Stránky