CZDGA Golf Tour 2022 - Terasy Ústí nad Labem

Golfresort Terasy Ústí nad Labem

V sobotu 8. října 2022 přivítalo mlhavé ráno nad hřištěm Golfresort Terasy Ústí nad Labem paragolfisty, přátele i podporovatele asociace při letošním závěrečném turnaji českého poháru CZDGA Golf Tour 2022. Náročné technické hřiště bylo i přes nepřízeň počasí z předchozích dní ve skvělé kondici, druhou devítku rozzářilo barvami podzimní slunce a restaurace se výtečné postarala o vyhladovělé sportovce. Při společné hře zdravých a hendikepovaných nebyla nouze o legrační okamžiky a golfové míčky často mizely v korunách stromů, aby se poté k radosti hráčů nečekaně objevovaly zpět ve hře.

Nejlepší skóre na svých kartách tentokrát odevzdali a zlaté medaile ve svých kategoriích vybojovali Marek Sajner (HCP 0-18,4), Adam Rataj (HCP 18,5 – 36) a Jana Volfová (HCP 36,1 – 54). Z vítězství ve vložených soutěžích se radovali Zbyněk Kotek (Nearest to pin) a Bohumil Sajner (Longest drive).

Při závěrečném vyhlášení a shrnutí letošního ročníku CZDGA Golf Tour samozřejmě nechybělo poděkování všem partnerům, kteří podporují rozvoj paragolfu a projekt Golf bez bariér a jejichž pomoci si velmi vážíme. CZDGA Golf Tour 2022 je za námi, nicméně do zimní pauzy ještě pár týdnů zbývá, přejeme tedy všem hezký podzim na hřištích a těšíme se na ročník příští.