CZDGA Golf Tour 2024 - Hluboká nad Vltavou

Golf Club Hluboká nad Vltavou

V sobotu 27. 4. 2024 jsme v Zámecký Golf Resort Hluboká odstartovali další ročník českého poháru CZDGA Golf Tour 2024 a start to byl po všech stránkách vydařený. Skvěle připravené hřiště, perfektní počasí, dobrá nálada a obdivuhodné sportovní výkony napříč všemi kategoriemi.
K těm nezapomenutelným se jistě zařadí HOLE IN ONE na jamce č. 8, který si na své turnajové konto připsala domácí hráčka Martina Kotková.
Svoji turnajovou premiéru ozdobil fantastickým výsledkem 39 stbl. Martin Dohnal, jenž nedávno rozšířil řady hráčů hrajících z vertikalizačního vozíku. Turnaj se skvěle vydařil i Frantovi Bicanovi, který si před nucenou zdravotní pauzou udělal radost 45 stbl. body a vítězstvím v kategorii HCP 18,5 – 36. Ještě pár bodů navíc přidala Jana Vydrová, která se umístila nejvýše v kategorii HCP 36,1 – 54. Zbyněk Kotek zúročil znalosti domácího hřiště a zvítězil v kategorii HCP 0-18,4. Všem gratulujeme!
Ceny nejlepším předal prezident ČGF Vratislav Janda, kterému děkujeme za podporu a účast na závěrečném vyhlášení. Naše poděkování samozřejmě patří i GR Hluboká a všem partnerům projektu Golf bez bariér.
Příští zastávkou CZDGA Golf Tour 2024 bude na počátku června Kunětická Hora. Těšíme se!