CZDGA - JR FOOD Golf Tour 2023 - Terasy Ústí nad Labem

Golfresort Terasy Ústí nad Labem

Golfresort Terasy Ústí nad Labem hostil v neděli 15. října další turnaj CZDGA - JR FOOD Golf Tour 2023. Jeho účastníky vítalo ráno při příjezdu sice chladné, ale slunné počasí, které však po poledni vystřídaly mraky a v druhé polovině hry se hodilo mít v golfovém bagu kromě kulicha i deštník. Na dobré náladě na hřišti to však neubralo. Ve společných flightech nastoupili spolu s paragolfisty též partneři a přátelé CZDGA a poměřili síly ve třech hlavních kategoriích. Z vítězství se tentokrát radovali Štěpán Štochl (kategorie HCP 0-18), Karel Volf (HCP 18,5 – 36) a Jana Volfová (HCP 36,1 – 54). Cenu za Longest drive si odnesli Vladimír Škoda a Monika Sellnerová, v Nearest to Pin zazářil Lubomír Petržela. Gratulujeme!

V rámci inkluze si svoji premiéru ve funkci caddyho velmi užili Štefan a Mirek, kteří trénují v rámci golfové akademie a připravují se na složení zkoušek na zelenou kartu. Přivítali jsme i novou posilu týmu CZDGA Tomáše.

Úvodem závěrečného vyhlášení turnaje předal generální ředitel společnosti Metrostav DIZ Ing. Karel Volf výtěžek letošní partnerské Golf Charity Tour, během níž hráči obdobně jako v loňském roce přispívali za každý uhraný stablefordový bod. Celková vybraná částka činí 61.000 Kč a bude využita na rozvojový program pro juniory a materiální vybavení pro dětské golfové akademie na speciálních školách. Srdečně děkujeme za úžasnou podporu.

V neposlední řadě patří naše poděkování všem partnerům, díky nimž bylo možno turnaj ve zdejším krásném resortu zrealizovat.