EDGA Pas de Calais Paragolf Open 2024

Aa Saint-Omer Golf Club

Turnaj ve francouzském Aa Saint-Omer Golf Club patří ke stálicím kalendáře světového poháru paragolfistů. Jeho 10. ročník se odehrál v termínu 24.- 26. 5. 2024 a s nástrahami technického hřiště a vrtochy počasí se ve třech kategoriích a dvou soutěžních kolech utkalo celkem 68 hráčů včetně pětice českých reprezentantů. Z nich se v Aa Saint-Omer Golf Club nejlépe dařilo Davidu Sellnerovi, který dvěma vyrovnanými koly (32 + 32 stbl.) vybojoval skvělé šesté místo v kategorii stableford. Gratulujeme Davide!

V téže kategorii obsadil Milan Turek 16., Václav Mráz 20., Jan Procházka 23. a Vlastimil Hebelka 25. místo.

Celkem 4 medaile vybojovali domácí hráči, o jednu méně reprezentanti Anglie, po jedné pak Kamerun a Slovensko. Gratulujeme, Miro!