Golf Resort Česká Lípa

Mehmet Kazan mezinárodním mistrem ČR

Ve dnech 25.-27. 8. 2023 proběhlo v Golf Resort Česká Lípa Mezinárodní mistrovství ČR v golfu hendikepovaných – Czech Disabled Open 2023. Šampionát, jehož výsledky se paragolfistům počítají do světového žebříčku WR4GD, se na tomto krásném hřišti konal již po sedmé v řadě a na start se kromě téměř kompletního reprezentačního týmu ČR postavili i hráči ze Slovenska, Německa, Rakouska, Nizozemí, Lotyšska, Itálie a Turecka. Nechyběli ani obhájci loňských titulů mezinárodního a národního mistra - Klaus Mainberger a Filip Rataj.

Klaus Mainberger vítězem Czech Disabled Open 2022

V Golf Resort Česká Lípa se ve dnech 26.-28. 8. 2022 odehrálo Mezinárodní mistrovství ČR v golfu hendikepovaných – Czech Disabled Open 2022. Kromě kompletního reprezentačního týmu ČR přicestovali do dějiště šampionátu bojovat o body do světového žebříčku WR4GD reprezentanti Slovenska, Německa, Holandska, Finska, Turecka a Slovinska. Na celkový počet 65 hráčů doplnili startovní pole partneři a přátelé CZDGA, kteří si jako obvykle velmi užili hru ve společných flightech s paragolfisty. Celou akcí se nesla příjemná atmosféra pohody, fandění a vzájemného hecování.

Timo Klischan obhájil titul na Czech Disabled Open 2021

V Golf Resort Česká Lípa se ve dnech 27.-29. 8. 2021 odehrálo třídenní Mezinárodní Mistrovství ČR v golfu hendikepovaných. Na startovní listině turnaje světového žebříčku paragolfistů WR4GD se objevilo na šest desítek hráčů z České republiky, Slovenska, Nizozemí, Německa, Itálie a Norska. Jako obvykle si kromě paragolfistů ve společných flightech poměřili své golfové umění i rodinní příslušníci a přátelé z řad zdravých.

Timo Klischan vítězem Czech Disabled Open 2020

Golf resort Česká Lípa hostil ve dnech 28.-30. 8. 2020 jubilejní desátý ročník Mezinárodního mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných (Czech Disabled Open 2020). Již po čtvrté v řadě bojovali paragolfisté o body do světového žebříčku paragolfistů WR4GD (World Ranking for Golfers with Disability) právě na zdejším nádherném hřišti a ani tentokrát se soutěžní klání neobešlo bez sice krátkého, zato vydatného osvěžení shora v samém závěru finálového kola.