Turnaj na simulátorech + soustředění prosinec 2019

Golf Centrum Čechie Praha
O víkendu 14.-15.12.2019 jsme zakončili letošní soutěžní sezónu, a zároveň si připomněli blížící se 10. výročí založení CZDGA, turnajem na simulátorech a dvoudenním soustředěním v Golf Centru Hotelu Čechie v Praze. Trenéři Barbora Vejlupková a Jakub Važanský opět poskytli hráčům řadu cenných rad, které mnozí využili hned při turnajovém klání. Nejlépe z něj vyšel a pohár za první místo si odnesl Lukáš Šnobl, druhý skončil Tomáš Prouza, třetí místo vybojoval Ivan Strakoš. I dvě méně tradiční kategorie našly své vítěze – Králem šlajsu se stal Pavel Wolf a Největším klikařem byl vyhlášen Petr Vodička.

Děkujeme všem, kteří nám již 10 let pomáhají naplňovat program projektu Golf bez bariér, a těšíme se na společné zážitky v sezóně příští.