Hrajeme a pomáháme

O zážitky ze společné hry se Stanislavem Matušem a Radkem Bejblem se s námi podělil reprezentant v paragolfu Stanislav Jirásek, který se zapojil do společného charitativního projektu ČGF a Asociace golfových hřišť ve spolupráci se společností Tee Time SE „Hrajeme a pomáháme“, jehož výtěžek je určen Fondu pomoci zdravotní péči Charity ČR:

„V dubnu jsem zaregistroval na facebooku golfovou výzvu Hrajeme a pomáháme věnovanou České charitě. A tak jsem si řekl, že také trochu pomohu dobré věci.
Z celebrit jsem si na první "pokus" vybral Standu Matuše, našeho profi golfistu. Sešli jsme se v pátek 24.4. na sv. Jiří, kdy vylézají hadi a štíři na Zbraslavi. Žádného hada ani štíra jsme naštěstí nepotkali. Počasí nám přálo, jen místy se do nás opřel vítr a tak jsem se mohl vymlouvat...
Standa je pohodář, zjistili jsme, že máme i dost společných známých v jeho rodném Rožnově. Mockrát mi poradil, kam hrát a jak patovat. Tak jsme si pátek užili. Potěšilo mě, když mi na závěr řekl, že bychom se mohli někdy domluvit a vyrazit mimo tuto akci na jiné hřiště.
Jako druhou celebritu jsem si vybral Radka Bejbla, naši fotbalovou legendu nedávných let. Sešli jsme se na hřišti Panorama Kácov, kde on často hraje. Počasí bylo opět parádní. Radek býval vynikajícím fotbalistou a dnes je i výborným golfistou. Trpělivě během hry odpovídal na mé otázky z jeho působení ve Španělsku (Atlético Madrid), Francii a Rakousku, ale také u každé jamky poradil, kam hrát. Škoda, že jsem kazil ránu za ránou, protože místní hřiště je parádní. Byl to s Radkem nezapomenutelný zážitek a krásně jsme si ten den opět užili.
Věřím, že vybrané peníze alespoň části lidí pomůžou.“